Kde si můžu stáhnout grafickou kartu aby mi šel minecraft

jestli se da stahnout nebo ji musím koupit

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Abys pochopila:
Grafická karta je součást počítače, na kterou můžeš sáhnout.
Tu tedy musíš koupit a strčit do mašiny.
V jiném případě je to zase integrovaná součást, zase se ale musí koupit cosi jiného.
Doporučuji proto návštěvu servisu.

Další odpovědi:

Zlatý

Graficka karta je Hardware takze je to vlastne pevna soucast pocitace tu si musis koupit ...ale pokud jde o ovladac graficke karty tak ten se da stahnout ...na strankach vyrobce tve ninejsi graficke karty ...pokud vis jakou mas ...:D a pokud mas Notebook tak nam rekni jakej to je typ a my se ti pokusime pomoct najit spravnej ovladac ...ne ze nam reknes ze mas HP...to by nam moc nepomohlo musis rict presne ..treba HP pavilion vd9000 ..podivej se ze spoda na notebook tam by to melo byt na nalepce napsane ...

Bronzový

Já ji stahuju v obchodě nebo bazaru, kámoš teď stáhl nějakou desku i s grafickou kartou ve sběrných surovinách, takže záleží na tom, kam tě pustí mamka :-).

ta najde stahnout a graficka karta je v pc a minecraft ja pro kluky
:D

Pokročilý

A nemyslela si grafický ovladač? Ten se stahuje na oficiální stránce tvé karty( GeForce tedy na Nvidia apod.)

Diskuze k otázce

Zlatý

badisko

ale to uz jsem ti psal vcera ..!!!!! ze nam mas rict jmeno pocitace ....!!! nevim proc zase zakladas novou otazku...!..

Zlatý

badisko

ale to uz jsem ti psal vcera ..!!!!! ze nam mas rict jmeno pocitace ....!!! nevim proc zase zakladas novou otazku...!..

Zlatý

badisko

Zlatý

badisko

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.