Avatar uživatele
dankokat

Kde si můžu stáhnout grafickou kartu aby mi šel minecraft

jestli se da stahnout nebo ji musím koupit

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3999 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Abys pochopila:
Grafická karta je součást počítače, na kterou můžeš sáhnout.
Tu tedy musíš koupit a strčit do mašiny.
V jiném případě je to zase integrovaná součást, zase se ale musí koupit cosi jiného.
Doporučuji proto návštěvu servisu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Graficka karta je Hardware takze je to vlastne pevna soucast pocitace tu si musis koupit …ale pokud jde o ovladac graficke karty tak ten se da stahnout …na strankach vyrobce tve ninejsi graficke karty …pokud vis jakou mas …:D a pokud mas Notebook tak nam rekni jakej to je typ a my se ti pokusime pomoct najit spravnej ovladac …ne ze nam reknes ze mas HP…to by nam moc nepomohlo musis rict presne ..treba HP pavilion vd9000 ..podivej se ze spoda na notebook tam by to melo byt na nalepce napsane …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jpau

Já ji stahuju v obchodě nebo bazaru, kámoš teď stáhl nějakou desku i s grafickou kartou ve sběrných surovinách, takže záleží na tom, kam tě pustí mamka 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
naj borec

ta najde stahnout a graficka karta je v pc a minecraft ja pro kluky
:D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AndyT

A nemyslela si grafický ovladač? Ten se stahuje na oficiální stránce tvé karty( GeForce tedy na Nvidia apod.)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
badisko

ale to uz jsem ti psal vcera ..!!!!! ze nam mas rict jmeno pocitace …!!! nevim proc zase zakladas novou otazku…!..

před 3999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ale to uz jsem ti psal vcera ..!!!!! ze nam mas rict jmeno pocitace …!!! nevim proc zase zakladas novou otazku…!..

před 3999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ale to uz jsem ti psal vcera ..!!!!! ze nam mas rict jmeno pocitace …!!! nevim proc zase zakladas novou otazku…!..

před 3999 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

ale to uz jsem ti psal vcera ..!!!!! ze nam mas rict jmeno pocitace …!!! nevim proc zase zakladas novou otazku…!..

před 3999 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek