johnyD.

kde si můžu stáhnout formulář na podání stížnosti a na odvolání?

Odpovědi
Mapel

Žádné takové formuláře neexistují a existovat také nemohou. Každá stížnost i odvolání je individuální. Prostě napíšeš, že se proti rozsudku odvoláváš a soud ti napíše co máš doložit.

tatula

nevím přesně oč vám jde, ale třeba vám bude prospěšný tento odkaz – http://www.bez­platnapravnipo­radna.cz/onli­ne-zdarma/vzory-zdarma/vzory-zdarma/102-vzory-zdarma-smlouvy-zaloby-zadosti-dohody-podani-stiznosti-zaveti-oznameni.html