Syd

Kde si můžu ověřit stav nemovitosti v exekuční dražbě?

Když bych se chtěla zúčastnit dražby nemovitosti (když je na ní exekuční příkaz), mám možnost někde zjistit stav nemovitosti nebo se na ní jít podívat? Nikdo by přece nechtěl kupovat zajíce v pytli.

Nejlepší odpověď
Hlada

V dražební vyhlášce je napsáno, kdy se konají prohlídky nemovitosti. Někdy je problém i pro dražebníka dostat se dovnitř. I to je tam napsáno. Pak se prohlídky nekonají, skutečně se přihazuje na neznámou věc.