afro.disiak

Kde si mám změnit heslo?

dobrý den. chtěla bych si změnit heslo, ale bohužel nevím kde. Můžete mi prosím Někdo Poradit? Děkuji

Nejlepší odpověď
Jahoda

Tato otázka už zde zazněla. Viz. odkaz. Jinak Vám ten postup napíši znova: Když se přihlásíte, klikněte na Můj profil. potom tam máte vedle ikonky Upravit profil-tak klikněte. Máte tam kolonku Heslo. Tam si dejte to heslo, které chcete. Pod tím je Zopakovat heslo nebo tak něco tak to stejné heslo napište i do této kolonky. Popojeďte si dolů a klikněte na Uložit. Mělo by to fungovat.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/heslo-jak-si-ho-zmenit