Kde si mam dohledat

drivejsi zamestnani,kdyz uz trebas cukrovar neexistuje?Pocitaji se i brigady do duchodu?Dekuji

Nejlepší odpověď
Jambalaya

V každém případě se nejprve obraťte na důchodové oddělení sociálky, ta vám sdělí, zda vám nějaké doby pojištění chybí či nechybí. Tedy nezáleží na tom, zda cukrovar existuje či nikoliv, ale zda v době, kdy existoval, splnil svoji zákonnou povinnost a zaslal sociálce váš evidenční list důchodového pojištění.
Do důchodu se počítají všechny příjmy, tedy i brigády, u kterých vznikla povinnost odvádět sociální pojištění. Tedy nikoliv „dohody o provedení práce“ a příjmy do 400,–- Kč.