Dane

Kde si chodí povídat intelektuálové? (na internetu)

Odpovědi
Zbynas

Tipuji IRC, uzavřené skupiny lidí, co se znají.

Pepa25

Řekl bych, že „intelektuálové“ je široký pojem …Záleží také, jestli má jít o politické či obecně společenské diskuse nebo o jen o povídání si v rámci oboru … Vím pouze, kde určitě nejsou: v diskusích typu novinky.cz 😉

setapouch

Nechodím si povídat na Internet.

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/In­telektu%C3%A1l

zjentek

nepiš, že „chodí na internetu“! Já se ptal, jestli tady „choděj vietnamci“ a to byl fičák pro intelektuály!

gagaga

ehm ehm..
ja jsem fsude !
a neee, ze me zase napraskate an . !

  • iv-

annas

Všechno vidím. 🙂

gagaga

tak dneska zase za 3 ;(