leporela22

Kde seženu všechno o elektrotechnice?

Neznáte nějakou knihu kde je napsané vše o elektrotechnice nechci kupovat několik knížek jako základy pokročilý atd… aby to bylo vše v jednom a nejlépe nějaké novější vydání

Nejlepší odpověď
Hornisse

Obávám se, že takovou knihu nenajdeš, a i kdyby, tak to z ní nepochopíš.

Elektrotechnika je strašně široký obor a navíc na rozdíl od jiných, je prakticky kompletně abstraktní. To co chceš je nacpat něco, co se studuje 5 let na vysoké škole do jedné jediné knihy. Promiň, to prostě není možné.

Pokud se opravdu chceš do elektrotechniky dostat, nemáš na výběr než se prokousat více knihami. Hezky od základů až ke složitostem. Jestli ty knihy nechceš kupovat, tak si zařiď průkazku do vědecké nebo univerzitní knihovny.