iva

Kde seženu tyto historické romány? A všichni svatí spali 1 a 2 od spisovatelky Sharon Key Penmanové?

Historické romány
Doplňuji:
Tyto romány potřebuju sehnat ke koupi, nové někde v knihkupectví, má to být dárek k vánocům. Z knihovny by to jaksi nebylo ono:-/

Nejlepší odpověď
hanulka11

antikvariáty, knihovny , možná i po známých se poptat nebo studentů z vyšších ročníků

Další odpovědi
tom004

Zkusil bych knihovnu.
Doplňuji:
Nic jiného jsem nenašel.

http://www.bux­.cz/autori/6659-sharon-kay-penmanova.html?per­page=8

fablen

dívala jsem se na web naší knihovny a dokonce i u nás na malém městě oba díly mají.