kde seženu staré rentgenové snímky?

sháním plastové „listy“,důležitý je materiál,ne „obrázek“

Nejlepší odpověď
vagra

Pokuste se kontaktovat nějaké rentgenové pracoviště.Tam určitě po nějaké,době dochází ke skartaci uložených snímků.Pokud nemají nařízený jiný způsob likvidace,může­te uspět.

Další odpovědi
Džanička

A musí to být zrovna rengenové snímky?Na učňáku na fotografické škole,jsme měli také takové velké negativy,jak píšete plastové listy.Zkuste se optat někde na nějaké škole,byly toho vždy krabice,které se potom vyhazovaly.Je to ten samý materiál.