Barbora9

Kde seženu samolepku na auto?

Ahojte, sháníme kamarádce na narozeniny samolepku na auto s nějakým vtipným popiskem, ale v papírnictví ani supermarketech jsem zatím na nic nenarazila.

Nejlepší odpověď
gecco

Tady – http://www.sran­dolepky.cz/ – by sis mohla vybrat…
😉

Další odpovědi
anonym

Zkuste nějakou benzinku.

redy

Néé samolepku nééé. ☹ Kup ji něco jinýho 🙂

Emefej

Nech si jí udělat na míru. Skoro každá reklamní agentura je vyrábí.

Clouseau

Lepší než samolepka je magnet, udělají ti ho na míru třeba tady: www.vytisknuti.cz

osmanek

my jsme objednávali odsud www.srandolepky.cz a nechali si udělat nálepku s vlastním textem 😉