Kde seženu ruční rozprašovač?

Potřebuju sehnat úplně obyčejný rozprašovač a nechci ho objednávat přes internet a zbytečně tak platit poštovné, nevíte, kde se dá sehnat? Nějaká drogerie, Tesco?

Nejlepší odpověď
Drap

Drogerie, zahradnické potřeby, některé domácí potřeby občas i supermarkety

Další odpovědi
WeeBear

Dá se sehnat zcela kdekoliv, kde seženete aspoň základní potřeby pro zahradu, či ve skoro všech větších obchodech. (Kaufland, Tesco, Interspar, Globus,..)

hanny 2

Myslím si,že v domácích potřebách v jakémkoliv supermarketu.Já ho kupuji ve velkoobchodě kadeřnických a kosmetických potřeb.

briketka10

http://postri­kovace.heureka­.cz/rucni-rozprasovac-1l/

tento, ale v červené barvě jsem koupila v drogerii Teta

mojitek

rozprašovače jsou drahé.Já jsem koupil levné čistidlo na sklo v drogérce v rozprašovači,te­kutinu jsem vylil a měl jsem rozprašovač za 19 kč 😉.Jinak nádobu samotnou seženete v domácích potřebách nebo v Obi,Bauhausu…atd

ondra07

Stačí se rozhlédnout po pár obchodech…
Stačí zajít do OBI nebo možná do nějaké drogerie :)
Tak hodně štěstí

terry

To je tedy otázka.
Mají ho skoro všude. Nesháněj a kup ho.
V domácích potřebách, Tesco, Globus, Baumax, …