babča

Kde seženu obyčejné dřevěné okno?

Potřebuji okno do sklepa.

Nejlepší odpověď
hanulka11

ve stavebním bazaru za pár korun se koupí pěkná okna

Další odpovědi
Drap

Co to ješ obyčejné dřevěné okno ? Dřevěná okna se běžně prodávají v různých provedeních. Do sklepa by třeba stasčilo starší, získané od někoho kdo právě mění okna za plastová

baghira

A proč chceš dřevěné? I okno do sklepa může být plastové, obyčejná sklepní plastová okna mají třeba v hornbachu nebo obi relativně levně, a vzhled a životnost jsou v porovnání s dřevěnými někde úplně jinde.
Ledaže by to mělo „objektivní důvody“ (památkáři a tak)