smoulinkaq

kde seženu nový motor na felici? dik

motor

Nejlepší odpověď
Drap

Nový v kterékoli prodejně Škodovky, starší třeba na vrakovišti.

Další odpovědi
badisko

Zalezi natom co myslis jako novy …funkcni a levnejsi jedine na vrakovisti …ale proc novy tod otazka stacily by nahradini dily ze strotaku nebo autodilny a opravit …tak proc kupovat hned novy motor…

anonym

Na internetových inzertních sránkách např.?

terry

Nový nebo nový starý?
Obvolej vrakoviště. V okolí Prahy jich je hodně a já tam pochodila.

honza19hk

z nějaký co je bouraná na zadek nebo bok,na vrakáči atd.. lepší je si ale vzít ssebou někoho kdo to zná( spolehlivý automechanik),aby poznal jestli ten motor není v háji