pas

Kde seženu na netu mp3 skupin Trance a Viva

Doplňuji:
Díky za radu s googlem ale já sháním metalové kapely a tam se zobrazí taneční muzika

Odpovědi
www

Dej do Google například Trance mp3 a uvidíš odkazy. Pokud to chceš zdarma, připiš ještě free. Stejným způsobem další skupinu.
Můžeš také hledat jejich skladby, jednu po druhé.
Doplňuji:
Pokud oni taneční muziku vůbec neprodukují, děláš někde chybu.
Pozor na překlepy, čti vše pečlivě atd. Možná to tam ani není, nevím. To už musíš sám, já ty skupiny neznám.

barnajka

Ty booklety vypadají docela metalově, tak snad jsem trefila ty správný kapely :)
VIVA: http://musicmp3spb­.org/artist/vi­va.html
TRANCE: http://musicmp3spb­.org/artist/tran­ce.html

Bohužel nejde stáhnout celý album naráz, budeš se s tím muset crcat písničku po písničce.. Ale jde to pěkně svižně, tak za chvilku budeš mít hotovo :)

Pokud neumíš rusky, tak stručný návod:
U té Vivy už máš zobrazený jednotlivá alba, takže stačí vybrat písničku, pak kliknout na takový ten béžovošedý rámeček a v dalším kroku pak na modrý odkaz, co se ti tam zobrazí – je to sice zdánlivě zdlouhavá procedura, ale fakt to frčí rychle.
U té kapely Trance si budeš muset ještě nejdřív rozkliknout jednotlivý album – a pak už je postup stejný.

Tak ať ti to stahování pěkně odsejpá a že přeju přijemný poslech ;)