jirinka001

Kde seženu kopii iPhone 6?

Nejlepší odpověď
Muffz

Jak pise jpau. Kazdopadne te chci upozornit, ze na vetsine fejku je Android a soucastky jsou takove, ze kvalitni fotku neudelas, bude se to sekat jen po najeti do menu, displej bude vynechavat atd. Lepsi koupit normalni mobil nez davat penize za fejk jen kvuli tomu, abys mohl rict „mam iPhone 6“. Stejne se ti lidi vysmejou, az zjisti, ze je to fejk.

Další odpovědi
briketka10

Asi jedině u Vietnamců 😁

jpau

Na různých sbazarech (sbazar.cz) a bazoších (bazos.cz) je toho hormada. Stačí hledat iPhone 6 s částkou do 5000 (obvykle stojí tak 3).