Kde seženu karavan?

Chtěli bychom s rodinou cestovat s karavanem. Avšak nevíme, kde by se dal levně nějaký sehnat?

Odpovědi
aneli27

Zkuste se podívat na www.karavanyna­prodej.cz, kde najdete několik obytných přívěsů s fotografií, popisem i cenou. Najdete tam od všeho trochu.

Tom

Můžete si objednat dovoz karavanu ze zahraničí (jsou v lepším stavu a lépe vybavené za příznivou cenu) dle vlastních požadavků na adrese www.autoimpex-dovozaut.cz

Jana5678

Podle mě seženete karavan v nějakém specializovaném bazaru. Manžel koupil před dvěma lety karavan na inzerát, a tak se zkuste podívat i na nějaké inzeráty. Letos se chystáme na dovolenou do Rakouska, ale chybělo nám několik věcí, proto jsem na internetových stránkách https://www.re­viloshop.cz/in­terier/ objednala příslušenství do interiéru automobilu, aby nám na naší cestě nic nechybělo.

domik8

Já mam skvělou zkušenost s https://www.ka­ravany-strakonice.cz/. Již několikrát jsme od nich měli pronajatý karavan a vyrazili s rodinou na cesty. Karavany mají krásné, pohodlné a za skvělé ceny. A budete překvapeni, co se všechno do takového obytňáku vejde, na cestování rodiny s dětmi je to ideální. Na mé doporučení vyrazila s tímto karavanem na cesty s rodinou kolegyně z práce a byla také velmi spokojená.

veselator1

Díky moc za tip. Nedávno jsem se právě bavil s kamarádem o tom, že bych si rád o prázdninách pronajal nějaké obytné auto a vyrazil takto na dovču s rodinou. Mám pocit, že mi doporučoval tuto stejnou firmu, tak je asi zkusím kontaktovat. Myslím si, že to je celkem dobrý plán na dovolenou. Jen budu muset z https://armik.cz/ předem objednat nějaké věci na kempování. To je ale drobnost.