Ella

Kde sehnat výrobky značky Essence?

V jaké drogerii? Rossman? Nebo snad DM? Nebo nějaká jiná? =)
Děkuji za odpovědi

Nejlepší odpověď
iceT

Myslíte-li tu značku co já tak určitě u Rossmana,je to dobrá kosmetika,ne moc drahá,a osobně jsem velmi spokojena,hlavně s řasenkama.Jestli je i v jinývh drogeriích netuším,chodím jen k Rossmanovi.

Další odpovědi
Kachninka :P

Mám dojem, že pár výrobků sem viděla i v DM ;)

hanulka11

Rossmann a DM

Berušinka

Určitě je vždycky v rossmanu.
Je to celkem dbrá kosmetika.

Ravenne

U nás mají Essence jen v Rossmanu, v DM mají cenově hodně blízkou značku She.