mosoj

Kde sehnat velký křížový šroubovák?

Větší než PH,PZ 3

Odpovědi
Kepler

Pokud není k sehnání v prodejně hobby nebo železářství, pak doporučuji vplout do nabídek netových obchodů, třeba heureka.cz nebo zboží.cz. Tam se dá sehnat vše a za nízké ceny. Ideální je mít jednu univerzální rukojeť se sadou vyměnitelných pinů různých velikostí i tvarů.

mosoj

Kepler. Právě, že potřebuji větší než PZ 3 či PH 3.

mosoj

Zátka pro vypuštění chladiče v autě má průměr cca 1,5 cm, je celá z plastu a má dva zářezy na sebe kolmé 90°. Protože je z plastu, nechci to pokoušet nějakým malým šroubovákem. V nejhorším budu muset něco vyrobit. Možná nejsnazší bude odpojit hadici, místo vyšroubování zátky. V servisu mně informovali, že se jim takto tu zátku podařilo zničit včetně závitu v chladiči.

Kepler

Celkem se divím, že se na to nedá nic sehnat. No, ta plastová zátka opravdu není moc šťastné řešení. Pokud se nedá chytit ani zvenčí síkovkama, pak asi bude opravdu jednodušší odpojit hadici.