Pokročilý

Kde sehnat v Praze dobré špekáčky (buřty)?

Chceme si s přáteli udělat na chalupě táborák a tak by mne zajímalo kde v Praze sehnat poctivé špekáčky (buřty). Ve velkých supermarketech se vždy setkám s nekvalitními buřty kde nad masem vítězí mouka, škrob a rozemleté zbytky. Také mi můžete poslat nějaký recept, ale moc se mi do toho nechce, spíš bych radši nějaké dobré řeznictví.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Skus nahradit špekáčky klobásami nějaké pikantní,mají lepší chuť a je v nich větší podíl masa.

Další odpovědi:

Pokročilý

Dobré a kvalitní uzeniny se dají sehnat v prodejnách " Smíchovské uzeniny Kratochvíl ", kontakty na www.smichovskeuzeniny.cz

Stříbrný

Já chodil na buřty k řezníkovi u Malostranského némněstí.Krámek je v jedné uličce kousek za námněstím na horním konci

Zlatý

Určitě v soukromém řeznictví, pak nehrozí ty příšerné" piliny "co jinde prodávají.
Je podivuhodné, že stále dost lidí shání ty levné....nevím, ale to nejsou špekáčky z masa...no co třeba jim to chutná

Bronzový

nejsem z Phy, ale když si chceme na ohni opéct špekáčky, tak si pro ně jedeme do Globusu... takovýhle řetezec by snad měl mít nějaký standart kvality, takže stejné špekáčky by měli mít i u vás - jsou opravdu masové, žádná buchta

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.