natuliii

Kde sehnat trimovací stůl na kolečkách?

Doplňuji:
Trimovací stůl se od jinýho liší tím,že tam je takovej povrch kde se pes dobře postavï doost one :) jinak díky

Odpovědi
Syd

Vypadá to, že všechny maj kolečka jenom ve složeným stavu, aby po rozložení byly stabilní. Jestli sháníš takovej, stačí si jenom vybrat.
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=trimovac%C3%AD+st­%C5%AFl+na+ko­le%C4%8Dk%C3%A1ch&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a
Jestli chceš, aby byl na kolečkách v rozloženým stavu, budeš si asi muset obstarat zvlášť kolečka a zvlášť stůl.
Anebo potom jakejkoli jinej vozík na kolečkách – čím se liší ten trimovací stůl od jinýho?
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=trimovac%C3%AD+st­%C5%AFl+na+ko­le%C4%8Dk%C3%A1ch&o­e=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=cs&tbm=is­ch&source=og&sa=N&­tab=wi&ei=j5LHT-H-NrCo0AWOruGJDw&biw=800&­bih=439&sei=kZLHT-iLC8mU0QWiqqTCDw#um=1&h­l=cs&client=fi­refox-a&rls=org.mozi­lla:cs%3Aoffi­cial&tbm=isch&sa=1&q=ser­v%C3%ADrovac%C3%AD+vo­z%C3%ADk+na+ko­le%C4%8Dk%C3%A1ch&oq=ser­v%C3%ADrovac%C3%AD+vo­z%C3%ADk+na+ko­le%C4%8Dk%C3%A1ch&aq=f&a­qi=&aql=&gs_l=im­g.3...33184.34952­.6.35113.12.12­.0.0.0.0.69.611­.12.12.0...0.0­.YorpFvxNMDA&bav­=on.2,or.r_gc­.r_pw.,cf.osb&fp=6fab­d357846192b6&biw=800&bih­=439