Enrager

Kde sehnat toto tričko?

http://www.fa­cebook.com/Fe­derer
Nemohu ho nikde najít a rád bych si ho koupil, moc se mi líbí.. Děkuji za odpověď

Nejlepší odpověď
barnajka

Podle té fajfky to vypadá na Nike, ale divila bych se, kdyby toto tričko bylo z řadové kolekce, běžně dostupné v obchodech :/ Sportovci mívají s těmito oděvními firmami uzavřený kontrakt, oblečení dostávají zdarma – a často jim ho společnosti dělají na míru, včetně designu. Pro ty značky je to super reklama, takže obchod je výhodný oboustranně :)

No a zvlášť potom tenisti jsou na módu ulítlí – rádi se parádí, rádi nosí pěkný a originální hadříky. Podle mě je Federerovo tričko originál, který nikde v obchodě neseženeš. Můžeš si ale nechat udělat podobný potisk v kterýmkoliv kopírovacím centru nebo fotoshopu. Na netu najdeš desítky firem, co se zabývají potiskem triček – vyjde tě to na pár stovek i s poštovným. Jen si pro jistotu dej pozor, abys ten motiv neokopíroval úplně do posledního detailu – nejsem si jistá, jestli by to potom nehraničilo s porušováním autorských práv nebo „krádeží“ obchodní značky :)

Michálek1245

To nevypadá jako standardní tričko. Osobně bych si zajistil firmu na potisk triček jako je třeba tato https://www.fan­swear.cz/potisk-textilu/ a zkusil to udělat přes ně. Jen si teda dejte samozřejmě pozor na autorská práva, která mohou být naprosto logicky problematická. Takže udělat třeba hodně podobný potisk, ale s nějakými odlišnostmi, aby to nebylo úplně stejné.