DusanOrlik

Kde sehnat temperované sklo pro tablet?

Zdravim,nevite kde sezenu kvalitni ochranu pro displej tabletu Lenovo Tab 2 A10–70 a sice tempered glass?Objednal jsem si ho z ebay,dnes prislo ale vubec to nebylo pro tento tablet i kdyz to prodejce uvadi.Sklo je vetsi nez tablet na sirku a vyrez pro fotoaparat nesedi.A divam se na internet a i tu z fota produktu je totez jako na ebayi.Tudiz stejny nazev pro tento tablet ale nahled na jiny tablet.Muze mi nekdo poradit kde sehnat levne (do 400.-) a fakt pro dany tablet?? Fakt uz nevim kde s svuj tablet chci mit chraneny.Deku­ji moc!!

Odpovědi
jáára

To je tablet za 5 a půl. do toho chceš něco investovat? KUP SI POUZDRO!
Blbost tyhle folie a skla.

Stejně to dřív nebo později morálně zastará…

Tobbycz

Doporučuji sáhnout po Lenovo Tab 2 A10–70 folio case and film. Jedná se o kryt a fólii. Fólie je pro tablet dostačující, temperovaná skla pro takto velké tablety se nedělají. Vojta, Lenovo Ambasador