race02

Kde sehnat tandem partnera na NJ?

Dobrý den,
v poslední době jsem se začal intenzivněji učit německy. Bohužel však nemám příliš příležitostí si němčinu procvičit v praxi s rodilým mluvčím. Pokoušel jsem se najít nějakého Němce, co by měl zájem, nicméně mé snahy se zatím vždy ukázaly jako liché. Nevíte někdo o nějakém spolku, kde se Němci scházejí popř. o nějakém místě kde najít tandem partnera nebo prostě jen člověka na konverzaci v NJ? Díky za všechny odpovědi.

Doplňuji:
Pro ivzez: V okolí Hradce Králové a Pardubic

Odpovědi
Lorelai

A musí to být rodilý mluvčí? Napadá mě jen Goethe Institut, ale to už jistě máte prostudované. A co takhle do Německa rovnou vyjet?

ivzez

Vím.
Kde by to mělo být?
Doplňuji:
Zkuste si vybrat některé centrum německé menšiny v České republice
a vyptat se na možnosti v okolí Pardubic a HK (tam bohužel o ničem
nevím): http://www.prag­.diplo.de/Ver­tretung/prag/de/06-kultur/Deutsche__Min­derheit/seite__be­gegnungszentren­.html