michelein

Kde sehnat spolecensky pansky kabat XXXL?

Doplňuji:
Shanime uz asi mesic.. nenasli jsme ani v eshopu ani v kamennem obchode. Tedy, nechceme kabat za 18tisic… a dekujeme, sit si nechceme]]

Odpovědi
Alesh

u krejčího, tj. nechat ušít

gecco

XXXL by měla odpovídat velikosti 56 – a to snad není takový problém, ne?
Já mám 26–27 (to jsou zkrácené 52–54), ty se shání hůř.
😉
Každopádně doporučuju spíše nějakou slušnou značku, nikoli tržnici…
Doplňuji:
Ad Doplnění: …„Shanime uz asi mesic..“…
A kde?
Záleží, samozřejmě, na tom, co přesně sháníte – ale vcelku slušný kabát se dá koupit už tak za 8 – 10.000,– , u společenského pánského tak nějak tiše předpokládám vlněný…
Každopádně počítej s tím, že nějakým úpravám (nebude-li šitý na míru) se těžko vyhneš (typicky se zkracují rukávy), což je pár set navíc.