OLDA321

Kde sehnat šablony na web.

Jasně, všude vidím šablony ke stažení zdrama, ale mě se nelíbí. Jde sehnat ZDARMA nějaká flash šablona, něco jako tohle: http://www.sa­blony.com/webo­ve-sablony/webove-sablony-45246/ nebo tohle:
http://www.sa­blony.com/webo­ve-sablony/magento-sablony-45148/ … Moc děkuji

Odpovědi
arygnoc

vzhľad stránky nie je všetko.

záleží i na tom, čo tam chcete mať – ľahko sa vám môže stať, že sa budete musieť naučiť pracovať s databázami, flashovýni editormi, upravovať obrázky, dbať na čistotu jazyka a pod.

Preto je vhodné stránku vyvíjať – urobte si vlastnú šablónu napred hoci aj pomocou rámcov, prípadne si pozrite niečo o pozicovaní (css) prvkov na stránke a podľa toho hľadajte šablónu alebo si ju nechajte vypracovať.
Ale rozhodne napred nechajte vzhľad stránky >dozrieť<, a to nie iba v predstavách, ale i napr. na papieri (grafický návrh), potom si urobte nejakú kostru a skúste si ju pozrieť v rôznych prehliadačoch s rôznym rozlíšením.

Zvážte i technológiu flash – web je preplnený balastom vo flashi a dosť ľudí ho proste vypína (prenos vyššieho objemu dát, pomalé načítanie napr. v telefónoch a pod). Podobne môžu byť problémy s poskytovaným priestorom, či vyhľadávačmi.

Nie je všetko zlato, čo sa leskne.