lf1

Kde sehnat pstrosi maso v Praze?

Jsou tady v praze nebo okoli – kde se da dostat dopravou pstrosi farmy kde se da zakoupit maso? Nebo zna nekdo nejake dobre reznictvi kde se kvalitni pstrosi maso prodava?
Dekuji predem
Doplňuji:
Zaj-po: he he:) Precetl jsem Vas doplnek, asi mate pravdu, ale jsem labuznik a gastronimickym zazitkum vazne neodolam:)
Preji pekny zbytek dne

Odpovědi
pondělí

´V ZOO,ALE NESMÍ VÁS CHYTIT,KLAVNĚ TEN PŠTROS
ALE VÁŽNĚ DOPORUČUJI VÁM ZAJET MIMO PRAHU NA FARMU,TOTO MASO SE NEKUPUJE NA PŮL KG,A TAK SE VÁM BENZÍN ZAPLATÍ NIŽŠÍ CENOU A KVALITOU ČERSTVOSTI A JEŠTĚ MÁTE HEZKÝ VÝLET DO PŘÍRODY

anonym

JIŽ JSEM VÁM ODPOVĚDĚLA V MINULÉ OTÁZCE A PRO VÁS JSEM JI DOPLNILA.TAK SI TEN DOPLNĚK K TÉ MÉ MINULÉ ODPOVĚDI PROSÍM PŘEČTĚTE.VY MĚ CHCETE ZLOBIT,ŽE?:)))Z­DRAVÍ VÁS ---ZAJ-PO

Zdroj: AŤ ŽIJÍ HODNÁ ZVÍŘÁTKA :)))