Tom.Noddy

Kde sehnat parfém nabo toaletku Adidas Active Bodies???

Doplňuji:
No nejlíp eshop. Jde o to, že už se údajně nevyrábí nějaký ten pátek, ale nebyl problém ho koupit. Ale poslední dobou zmizel úplně..tak jestli náhodou někdo neví o nějakých utajených zásobách :)

Nejlepší odpověď
anonym

Máš na mysli v kamenné prodejně nebo na netu. Mám 2 adolescentní dcery a ty to mají zmáklé, pravidelně kupují na netu a dokonce následně mění ve své komunitě.
Dokonce starší je už několik let aktivní účasnicí specializovaného blogu o parfémech.

OK, optám se dcery a dám vědět.

Další odpovědi
pa.zuzka

Zkuste to na polském aukru – www.allegro.pl