Zuzax

Kde sehnat obrázky zboží na e-shop?

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, kde lze sehnat obrázky zboží chovatelských potřeb (třeba i za poplatek), které bych mohla umístit na internetové stránky e-shopu. Díky všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
verka

Prodáváte to, co máte? Potom to nafoťte.

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, jak říká verka, pokud něco prodáváte a máte to, tak to vyfoťte.

V případě, že chcete stahovat nějaký obrázek z internetu a použít jej pro svou potřebu, mohla byste se dopouštět porušení autorského práva.

Raději však v této tématice už mlčím, abych nedostal email, jako od jednoho uživatele, který pro svůj shop shání věci po netu-zde jeho odpověď:
Předmět: Odpovědi.cz: Zpráva od DusanOrlik – Soukromí

Datum: 20.9. 2010, 15:09 – dnes v 15:09

Tvé hry? Nebo stažené a vypálené?
Tady to zavání porušováním autorského práva.
Podle dotazů na odpovědích sháníš ke hrám obrázky a jiné údaje. My radíme, ty profituješ.

  • Starejte se laskavě o sebe!Vy jse mi uplně ukradený!Já sem prosil o odpověď na mou otázku a né nevyzralé řeči.Tak mi napište váš E-shop (stránku) a uvudíme.

Michal Kole

Pokusit se nějak dohodnout s výrobcem/do­davatelem o poskytnutí propagačních materiálů a do smlouvy jasně uvést, že je chcete propagovat prostřednictvím svého e-shopu