Kelt

Kde sehnat noty na flétnu?

Dobrý den. Jsem samouk a hraji si na sopránovou zobcovou flétnu. Mezi základy techniky patří Dvojitý a trojitý jazyk a Škola barokní techniky. Obojí je od Ladislava Daniela, ale nevím, zda tyto noty jsou v tisku, nebo zda se tisk připravuje. Nejsou podobné techniky vysvětleny na internetových stránkách? Nemáte někdo zkušenosti? Předem děkuji.

Odpovědi
Emefej

Google Books našel pouze Ladislav Daniel. Škola hry na sopránovou zobcovou flétnu. 1. a 2. díl.