Avatar uživatele
majdule

Kde sehnat nedioptrické brýle? Nemyslím, ale sluneční. Máte někdo takové? V jaké cenové relaci by se daly sehnat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? arygnoc před 4694 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Možná něco zjistíš tady:
http://www.go­ogle.cz/search?q=br%C3%B­Dle+bez+dioptri%C3%AD&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=6f7xTeH­TLYGdOpPs5JcD

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

Nakupujte u odborníků:

v optice.
Vyberte si hezký rám (za pár tisíc) a optik vám do něho vsadi nedioptrická skla se všemi vymoženostmi, které poskytuje i nám, chronickým nosičům brýlí – tedy odlehčená, tvrzená, tónovaná, heliovary, …
jistě si vyberete.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fablen

Já nakupovala brýle přes internet (viz odkaz níže) a byla jsem maximálně spokojená s výsledkem, ochotou a radou zaměstnanců i hodnocením designéra, kterému jsem omylem odeslala své tři portréty focené poránu s různými typy jejich obrouček 🙂.

Zdroj: www.bryle-domu.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

podívejte se někde v obchoďáku – například v Albertu, kolem kterého chodím z práce mají stojan s brýlemi s různými dioptriemi, možná že tam mají i bez dioptrií, i když nevím jaké mají takové brýle smysl… jo a taky v DM mají brýle

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SimcaKupkova

Jestli myslíte ty co teď lelí ty retro brýle se skly bez dioptrií tak jsem je viděla v New Yorkru v Tescu a nebo v GETU v intersparu za 98 korun

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek