majdule

Kde sehnat nedioptrické brýle? Nemyslím, ale sluneční. Máte někdo takové? V jaké cenové relaci by se daly sehnat?

Nejlepší odpověď
beer

Možná něco zjistíš tady:
http://www.go­ogle.cz/search?q=br%C3%B­Dle+bez+dioptri%C3%AD&sou­rceid=ie7&rls=com­.microsoft:cs:IE-SearchBox&ie=&o­e=&rlz=1I7ADFA_cs&re­dir_esc=&ei=6f7xTeH­TLYGdOpPs5JcD

Další odpovědi
arygnoc

Nakupujte u odborníků:

v optice.
Vyberte si hezký rám (za pár tisíc) a optik vám do něho vsadi nedioptrická skla se všemi vymoženostmi, které poskytuje i nám, chronickým nosičům brýlí – tedy odlehčená, tvrzená, tónovaná, heliovary, …
jistě si vyberete.

fablen

Já nakupovala brýle přes internet (viz odkaz níže) a byla jsem maximálně spokojená s výsledkem, ochotou a radou zaměstnanců i hodnocením designéra, kterému jsem omylem odeslala své tři portréty focené poránu s různými typy jejich obrouček 🙂.

Zdroj: www.bryle-domu.cz

Ella

podívejte se někde v obchoďáku – například v Albertu, kolem kterého chodím z práce mají stojan s brýlemi s různými dioptriemi, možná že tam mají i bez dioptrií, i když nevím jaké mají takové brýle smysl… jo a taky v DM mají brýle

SimcaKupkova

Jestli myslíte ty co teď lelí ty retro brýle se skly bez dioptrií tak jsem je viděla v New Yorkru v Tescu a nebo v GETU v intersparu za 98 korun