Markéta S.

Kde sehnat na internetu starý video hry, kde k nim byly i takový kazetky?

Odpovědi
anonym

Staré hry lze stáhnout s podporou DOS. Ale to co myslíš, vychází právě s těch 8 bitů. Ty kazety už těžko seženeš. Sběratelé to nedají. Zkus dát v googlu zx spectrum a začnou divy.

Sarrow

Jestli máš na mysli NES, tak třeba tady:

http://ninten­do8.com/
http://www.tri­pletsandus.com/
Doplňuji:
Promiň, špatně jsem pochopil otázku, vím že tenkrát je hodně prodávali Vietnamci.

Možná budeš mít lepší, když si koupíš NES ovladač k PC a stáhneš si do něj NES emulátor, protože sehnat konzoli je téměř nemožné…

badisko

kazetky ?… myslis Nintedo 16bit …no to bych chtel videt kde to sezened … jeste byly Sega 32bity myslim …ale to uz mas smulu nozna v nejakem bazaru …ikdyz pochybuji …

cochee

„Stará videohra s kazetkama“ je příliš široký pojem, musíš prásknout značku a model té videohry. Badisko a Sarrow už dva typy zmínili, česílkovo zx spectrum to asi nebude, protože tam se hry ukládaly na běžné standardní audiokazety a ne na „takový kazetky.“ Jinak kazetkám se běžně říkalo cartridge.

Mmi-ra

Jestli ještě sháníte ty videohry či kazetky tak nějaké mám a mohl bych vám je nabídnout … :)

Jana5678

My jsme měli tyhle hry s kazetami a hráli se na TV s konzolemi. Já jsem si poslední dobou oblíbila online hry zdarma na internetových stránkách https://games­center.cz/, kde jsou různé žánry. Včera jsem si zahrála strategickou hru s několika hráči a byl to velký adrenalin spolupracovat a vymýšlet strategie, abychom vyhráli nad protihráči.