Ljůca

Kde sehnat modrou barvu na vlasy?

DOBRÝ DEN, POTŘEBUJI PORADIT. SHÁNÍM MODROU BARVU NA VLASY, ALE NE PŘELIV, ABY SE TO PO 6 UMYTÍ NESMYLO.. NĚJAKOU KVALITNÍ, MAX. DO 270,– KČ. DĚKUJI.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Vlasy si nebarvi, zbytečně si je ničíš. Kolik ti je?

Další odpovědi
Damiana

V kadeřnictvích nebo na kadeřnických internetových stránkách. Nejdříve ale vlasy musíš radikálně zesvětlit a barvu neutralizovat. Nesmí mít nažloutlý tón, jinak budeš zelená! Počítej ale s tím, že ti to bude odrůstat (pokud nechceš melír, ten při odrostech tak nevadí) a to je teprve lahůdka s dobarvováním. Modrá tě za chvíli omrzi, radím ti, kup si modré clip-in vlasy a uvidíš. Ve tvých vlasech bude pás k nerozeznání, připneš si je jen, když budeš chtít a vytvoříš s nimi spousty účesů a nezničíš si vlasy.

anonym

Zadej si do vyhledavače co chceš,vyjede ti jich spousta,vybereš si určitě.