NerdyM

Kde sehnat méně známé noty?

Ahoj, neznáte nějakou stránku, ze které by se daly stahovat noty a partitury na skladby vážné hudby? Mám na mysli spíše ty méně známé autory a skladby, protože ty profláknuté se dají sehnat poměrně snadno, přinejhorším je lze najít v syntesii na YouTube. Ale jakmile mne uchvátí například Klavírní trio v Dmoll č.1 od Mendelssohna, je problém ty noty splašit 🙂

Odpovědi
xxx3

třeba zde:
http://imslp.or­g/wiki/Piano_Tri­o_No.1,_Op.49_(Men­delssohn,_Felix)
na té adrese je not opravdu hodně, nicméně se to týká těch, které jsou mimo ochranu autorských práv, takže hudby z 20. století tam moc není.
Zajímavá je rovněž adresa cpdl.org – hlavně pro vokální díla.