FikeCZ

Kde sehnat material levně?přečti si vic!

Ahoj sem hroznej kutil a tak mne napadlo vyrobit si chladici podložku pod myš!Mam usb kabel pajkou to dam na vetračky v pohodě to neřešte vím jak nato.Problem je že nevím co mám dat jako desku?Potřebuji aby to bylo lehke a hlavně aby to nedělalo ryhy do počítače!Nevíte o nečem takovem?Když tak kde se to da koupit nebo z něčeho vytahnout
Doplňuji:
ale ne pod myš :D pod notebook

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkuste cuprexit

http://www.ges­.cz/cz/cu-1-5-200x200-GES07713467.html Z jedné strany je měď a z druhé je nějaká pryskyřice,

Další odpovědi
Hlada

Nevím, odkud jsi. Podívej se, jesti máš v někde v okolí Řempo. Prodávají tam desky z různých plastických hmot. Taky by se dala navrhnout i stylově tvarovaná podložka z plexiskla.
P.S. Kde jsi sehnal ventilátory na 5V?