Kde sehnat mast z marihuany

Dobrý den,potřeboval bych poradit,kde mám sehnat mast z marihuany.Nemáte někdo na někoho kontakt,kdo jí vyrábí?Moc děkuji.

Odpovědi
Nuk nuk

Můj manžel si kdysi koupil mast y konopí v naprosto běžné lékárně. Nicméně, zkuste odkaz níže.

Zdroj: http://www.eden­shop.cz/canna­derm-cat_3.html?gclid=­CJul2uPgqZ8CFdSCzA­odDDRHzw

Michal

Pokud jste z Prahy,není to problém.U Štros­majerova náměstí je krámek,kde masti z marihuany prodávají.Pokud z Prahy nejste,jistě bude existovat zásilková služba,nebo vám ji na dobírku pošle obchod sám.Hodně zdraví.

Zuzik

Já jsem ji viděla v Litomyšli na náměstí

Kaya

Ano, vv čechách se dá koupit v lékárně. Ale nevítě někdo, zdali se dá koupit i v USA, konkrétně stát New York. Díky za odpovědi.