snookerballs

Kde sehnat maracuja šťávu a zázvorovou limonádu v Olomouckém kraji?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Já koupila Aloe vera s majacurou v lékárně. Ale nejjednodušší je možná si to objednat na internetu, placení poštovného vyváží úspora peněz za cestování za sháněním zboží, zkuste třeba tento link na majacuru a pak si tam zadejte zázvorovou limonádu.

Zdroj: http://www.he­ureka.cz/?h%5Bfra­ze%5D=Maracuja

Další odpovědi
baghira

Zázvorovou limonádu („ginger ale“) mají v Albertu i v Tesco. Maracuja nevím, tu nekupuji.