jana91

Kde sehnat lněná seminka? (Brno)

Ahoj, kde v Brně sehnat lněná semínka? Děkuji.

Nejlepší odpověď
www

Leckde a zcela běžně. Projdi si zdroj, máš to i s cenou 😉

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=ln%C4­%9Bn%C3%A9+se­meno+Brno+k%C4­%8D&client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
zjentek

v lékárně ,)
http://bylinne-caje.heureka.cz/le­ros-lnene-semeno-150g-sypany/

anonym

Ve velkoobchodech (Albert, Kaufland..), prodejnách racionální výživy, v prodejnách s pekařským sortimentem.
V Turnově máme prodejnu Zdravíčko, kde je lněné semínko hned v několika variantách (bio, zlaté, klasické lněné semínko..).

Hakunamatata

V DM mají bio – jak celá tak drcená. Navíc za dobrou cenu.

anonym

Teď už snad v každým krámě na potraviny.

elektrikář

Dají se sehnat v každém krámě z dravou výživou, u soukromého pekaře, i ve velkých obchodech. A na internetu.. Pozor jsou hodně tučná.