MarkettB

kde sehnat levnou ale přitom kvalitní kytaru?

Nejlepší odpověď
Nerevarin

Na to ti každý muzikant odpoví různě. Ale bazarům se vyhni. Kytary z bazarů nemusí správně ladit, třeba vlivem pokřiveného krku. Podívej se třeba na kopie Fender Stratocaster (originální se dělají v americe, kopie třeba mexiko, ale i tak jsou v pohodě). Jsou to klasické elektrické a velmi rozšířené kytary pro širokou škálu hudebních stylů, ale třeba pro hodně tvrdou metalovou muziku nejsou. Hodí se pro začátečníky, ale i pro zkušené. Hrál na ně třeba Hendrix. Mrkni na kytary.cz, zrovna tam mají dokonce i výprodeje nějakých Fenderů cca za 1500!
Doplňuji:
http://kytary­.cz/axl-as-750-sn/HN104030/
Neni to orig Fender samozřejmě, ty jsou dražší. Taky záleží pro koho to máš, kolik do toho chceš dát apod. Tohle je levňoučký, nic extra, ale pro brnkání v poho.

Další odpovědi
badisko

http://hudebni­bazar.cz/index­.php?page=1&nab­pop=vse®ion=&in­s=25&order=&ka­tegorie=110000

charliesheep

Novou?Nebo starší?Pokud starší,určitě dej do vyhledávače „bazar hudebních nástrojů“.

Celník

Právě naopak běž do bazaru ale jen osobní odběr pokud už hraješ tak dobrou poznáš a pokud ne tak vem sebou někoho kdo se vyzná právě na bazaru se dá sehnat celkem kvalita za rozumnou cenu hromadu informací najdeš tady hudebniforum.cz

martuš

Já osobně bych asi bazar nevolila ikdybych s sebou měla někoho kdo tomu rozumí mnohem víc, v kvalifikované prodejny mám větší důvěru. Ty kytary.cz jak jste tu psali mi nepřijdou jako nějaká špatná prodejna, za kouknutí to tam určitě stojí. Já tam kdysi kupovala audio-technicu a super.

Broukk

martuš: naprosto s tebou souhlasím, bazary taky nemám ráda. Na těch kytary.cz jsem kupovala sice zatám jen kufr, ale jakmile něco bude zase potřeba tak vím, že zapluju zase tam :D

martuš

Broukk: jn, ono hlavně bazarům nevěřím už jen proto, že nikdy nevíš jak na tom ta daná věc doopravdy je. Kamarád s tím má trošku špatný zkušenosti..

Broukk

A jaký??

martuš

Pro mě je špatně zkušenost už i to, když si tam člověk něco koupí, pokazí se to, a na pak mu to nechtěji reklamovat. To je podle mého názor je to hnusárna, tím samozřejmě neříkám, že je takový každý druhý bazar. Ale už jenom kvůli tomu bych do bazaru asi ani nešla. Už prostě mnohem víc věřím katarám.cz

Broukk

tak to už naštve. Co si kámoš kupoval?

MarkettB

jn tak ono to je těžký. Ale naštěstí se dají sehnat kvalitní věci, za rozumnou cenu i v kvalitní prodejně viz ty kytary.cz.

MarkettB

jn tak ono to je těžký. Ale naštěstí se dají sehnat kvalitní věci, za rozumnou cenu i v kvalitní prodejně viz ty kytary.cz.

MarkettB

Nerevarin: bazarům se učitě vyhnu, to mi radila už hromada lidí. Chci to pro syna, trochu na kytaru už umí a chce se dál učit, jen jeho momentální kytara není už docela v pořádku. Ten Fender vypadá dobře a ta cena se mi taky určitě líbí. O těch www.kytarách.cz jsem už slyšela, kupovali jste tam někdy už něco?

Bob2

taky bych určitě nešel do bazaru, ale někoho kdo to mu rozumí bych si určitě přived. Já tam kupoval mixážní pult a v pohodě

MarkettB

Jojo přivedu, díky. Už mám asi i vybráno http://kytary­.cz/washburn-akusticka-kytara-wd7s-prislusenstvi/HN12431­7/ :)