alvin

Kde sehnat levné šasi na motokáru?

Dobrý den, chci se zeptat, zda někdo nevíte kde sehnat nějaké šasi na motokáru max. za 5000, hledám to už 4 hodiny a furt jsem nic nenašel.
Děkuji

Nejlepší odpověď
Zaibatsu

Ne, na motokáru šasi je drahé, protože je to prostě závodní věc. Zkusil bych se zeptat v půjčovnách motokár apod. ale sám vim, jakej je problém sehnat i jenom pitomý ráfky na motokáru.

Na kovodílnu zapomeň, jestli to má trochu vypadat, musíš mít bezešvý trubky a sváry překontrolovaný rentgenem, nejde jenom svařit pár lešenářskejch trubek. Někdo, kdo dělá závodní rámy do aut by to mohl udělat ale zase, bez správnýho nákresu to bude vopičárna a nebude to fungovat dobře. Rám totiž počítá s tím, že se v zatáčkách prohne, takže závodní kára, u který zatočíš na místě, když v ní sedíš, se zvedne na tři kola…

Další odpovědi
Kryšpín

Motokáru závodní, neb jen hoby jízdu

lexx

leda rozkreslit a na zakázku vyrobit v místní kovodílně, do ceny se snad vejdeš, není to letadlo…

Hykam

Za 5 000,– tis ti prodám celou motokáru, zítra nafotím a můžu poslat fotky.