uccello

Kde sehnat levně plastovou kanavu na vyšívání?

Přítelkyně by ji potřebovala jen po pár kusech, jenže v kamenných švadlenkách jsou neskutečně předražené (1 A4 – 70–80Kč)a na e-shopech je možný nakoupit jen po tisíci a více kusech. Přitom je to kus dírkovaného plastu, jehož výrobní cena je zanedbatelná.

Nejlepší odpověď
anonym

Vidíš to, výrobní cena je sice zanedbatelná, ale prodejce si to rozhodně nemyslí. Ten Ti něco takobého prodá i za 120,– Kč a ještě Ti vysvětlí, jak dobře jsi nakoupila. Hledala jsem na internetu a našla nabídky spíše dražší, než Tvoje „předražené“. Asi bych to řešila inzerátem na odkoupení. Ještě mne napadají speciálky pro „šikovné ruce“. Tam se pro výtvarně činné osůbky dá nakoupit nepřeberné množství materiálů a pomůcek, o jejichž existenci se nám ani nezdá. Nezaručím ale, že cena bude výrazně nižší. Vím, že něco takového fungovalo v Ostravě a v severních Čechách máme takovou prodejnu v Liberci.