Werwolfo

Kde sehnat levně oblečení po kartónech nebo více kusech?

Zdravím všechny,
chtěl bych se zeptat, jestli nevíte, kde by se dalo sehnat nějaké levné oblečení (trika, mikiny, svetry…) bez potisku, úplně obyčejné věci průměrné kvality. Napadla mě třeba obrovská vietnamská tržnice Sapa, ale nikdy jsem tam nebyl a nevím, co tam mají a po kolika kusech prodávají. Bral bych třeba 1 kus něčeho po 20 kusech nebo podobně.

Napadá vás něco nebo existuje něco podobného?

Taková mimo otázka – teď mě napadlo, kde vlastně vezmou zboží Vietnamci?

Odpovědi
jmhad

Vždyť je řada reklam na prohlížečích –

ReHu

Proč se do Sapa nezajedeš podívat?
Vietnamci si dovážejí kamiony svého zboží, něco málo se šije tady.
A.....použil jsi vyhledávač? Žádná nabídka tě nezaujala?