Wolf

Kde sehnat kvalitní tričko, případně kalhoty?

Absolutně mi nezáleží na značce. Záleží mi jen na kvalitě. V jakém obchodě se dají pořídit kvalitní trička za opodstatněné ceny (nemusí nutně stát pár korun, za kvalitu rád rozumně připlatím). A vůbec, ono by mě to zajímalo i třeba pro kalhoty.

Poslední tričko, které bych nazval kvalitním (očividně vysoká gramáž materiálu, elasticita – bylo lehce uplé, dobrý „neuniverzální“ střih) jsem měl z Kenvela. I když mi je jasný, že kdybych hmátl po jiným z téhož obchodu, bude třeba stát úplně za prd.

Shrnutí parametrů, které očekávám: Kvalitní materiál s vysokou gramáží, barva která dlouho nevybledne, dobrý střih, ne takový ten „univerzální“.

Poradíte někdo prosím?

Odpovědi
To jsem já..

Zkus bastard.cz pokud ti nevadí trička s potiskem

seira

Na www.dedra.cz koupíte pola trička s gramáží 280g/m2 za cenu 590 Kč a i pěkné kalhoty by jste tam mohl najít. Trička jsou bez potisku s malou výšivkou na levé straně předního dílu a za krkem na zadním dílu. Když si koupíte trička aspoň dvě a k tomu třeba prací gel na barevné prádlo za cenu 199 Kč, ušetříte 99 Kč na poštovném a získáte slevu 15% + drobný dárek, jako poděkování za objednávku. Pro uplatnění slevy potřebujete jen jméno a číslo koordinátora, které vám na požádání ráda zdělím. Žádných závazků se nemusíte obávat.
Doplňuji:
Oblečení najdete v kategorii FC.

Luckaffdsfs

zkus http://www.mo­dernitricka.cz/de­partment/panska-tricka/

Mike81

Kvalitní tričko ze států jsem sehnal na www.ajaxx63.cz – líp mi sedí přes rukávy i břicho a barva se mi zatím neseprala (po 2 letech nošení). Gramáž nevím, ale zkus se jich zeptat, jsou vstřícní.

ddup

Velmi kvalitní trička mají, pokud chceš originální potisk: http://potisknu­te.cz , nebo na http://geektric­ko.eu