Krejcík

Kde sehnat kvalitní měnič hlasu?

Zdravím, sháním nějaký kvalitní měnič hlasu. Myslím tím něco, co si dáte třeba k puse (malinký mikrofon) a někam reproduktor, z kterého hlas vychází. Příklad toto http://www.you­tube.com/watch?v=9B3CrBy­TIbY stačí posunout na 0:17. Nevím jak to jinak popsat, budu to mít pod maskou na rozlučce 9. ročníků. V obchodě jsem viděl tento http://gadget­s.heureka.cz/di­gitalni-menic-hlasu/ ale opravdu to není kvalitní, zvuk chrčí a musíte si to u pusy držet. Díky moc a snad jste mě pochopili.
Doplňuji:
Stačí hodit odkaz na obchod..

Nejlepší odpověď
venkovan

No v technice se moc nevyznám. Ale spolehlivě u nás chlapi mění hlas po deseti skoro ledových pivech a nebo když se v práci pořádně praští do rozkroku.

Další odpovědi
sdesigner

No bracho to co zhanas je vocoder. Vacsinou sa pouziva softwarovy akebo hardwarovy ktory je zakomponovany v niektorych mixasznych pultoch ci samostatne predajny pripojitelny napriklad k syntetizatoru ako doplnok. Ale taky kvalitny vocoder aky pozadujes a aby si ho mal na baterky niekde pod oblecenim neviem kde zozenies ale bude isto drahy. Najlacnejsia moznost je softwarovy. Ja by som to riesil malym netbookom ktory by si mal umiestneny niekde v kostyme....­.mikrofon pripojit k netbooku problem nebude pokial ma vstup MIC…a co sa tyka zvuku tak to budes musiet nejak vymysliet. existuju celkom kvalitne repraky na baterky ako doplnky k mobilom tak to by sa ti mohlo zmestit do siat. Samotny software si vygoogli. zadaj Vocoder download freeware alebo aj trial ti bude stacit na tu jednu akciu. imorovizuj improvizuj. cely zivot je o improvizovani… ;)

terry

Zkus projít odkazy.

http://www.zbo­zi.cz/?thru=&q­=m%C4%9Bni%C4%8D+hla­su