miky1999

Kde sehnat kšiltovku (s rovným kšiltem) bez loga/potisku?

Sháním kšiltovku jakékoli barvy s rovným kšiltem (takzvaná bejska či flexa), ale bez loga či jakékoli značky viditelné ,když máte čepici na hlavě. Prostě kšiltovka bez vyšitého loga nebo značky. Děkuju :)

Odpovědi
anonym

V obchodě není možné sehnat bez nějakých nášivek či potisků. Zeptal bych se v nějaké firmě, která dělá potisky triček i kšiltovek. Ti by měli vědět, kde sehnat čistý.

bolak

bez loga maj u vietamců, některý jsou i bez švů

anonym

V obchodě s tímto zbožím?!

venkovan

Pracovní oděvy. Někdy jsou i v hobby marketech v oddělení pracovních oděvů.

Luckaffdsfs

Zkus to tady, ale nevím jestli mají i bez loga na 100% http://ksiltovky-snapback.cz/