Minas

Kde sehnat kabát na léto ?

Zdravím, rád bych se zeptal kde seženu lehký kabát na léto s velikostí XXL, pokud možno aby převládala balvna než polyester.

Nejlepší odpověď
Drap

Co zkusit nějaký obchod s oděvy , Určitě by to bylo lepší, než pokládat takovéto otázky.

Další odpovědi
anonym

Tak si to dej do vyhledavače „jarní vycházkový plášť“

ivzez

Před léty jsem v tržnici u Vietnamců kopila béžovou bundu a černý
dlouhý kabát – obojí „balonové hedvábí“ (obojí slouží dodnes)…

gecco

Já bych rozhodně vyrazil do zeleninové trhnice a do železářství…!!!
:-OO
Ale jinak – pěkný kabáty mají kousek odsud – vyjdeš ven, dáš se doleva, pak doprava a 50 m rovně.
😁

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.