alexandra

Kde sehnat hudbu do prezentací?

Do prezentací prý potřebuji hudbu ve formátu vaw.To musím někde stáhnout,nebo normální písničku nějakým programem předělat.A jakým? Díky
Doplňuji:
Já mám Office 2010,tak tam zkouším dát ty Mp3 a nějak to nejde.Můžeš mi poradit?

Nejlepší odpověď
RomanP

stači někde stáhnout skladbu v mp3 a posléze převést do formátu wav , umí to vypalovací program Nero a AUDACITY a nebo z CD media to umí převést softík CDex. Ještě pro zajímavost v Office 2007 a 2010 se v PowerPointu dají přímo vložit skladby v mp3 takže odpadavá formát wav který se musel hodně ořezat aby nebyla prezentace veliká

Po otovření PowerPointu nahoře vybereš kartu Vložení po otevření vybereš Zvuk a vybereš ze souboru . Nějakou skladbu si tam najdeš a potvrdíš Ok. Potom si vybereš či se má hudba spustit automaticky či po kliknutí myši
Doplňuji:
Teď to tady zkouším a pokud má hrát hudba přes celou prezentaci tak je opravdu třeba ji převést do formátu wav , formát mp3 lze použít jen na aktuální snímek což je nejspíš myšleno na prezentaci profesionální s doprovodným mluveným slovem třeba při prezentování firmy