Avatar uživatele
alexandra

Kde sehnat hudbu do prezentací?

Do prezentací prý potřebuji hudbu ve formátu vaw.To musím někde stáhnout,nebo normální písničku nějakým programem předělat.A jakým? Díky
Doplňuji:
Já mám Office 2010,tak tam zkouším dát ty Mp3 a nějak to nejde.Můžeš mi poradit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, iceT před 4834 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
RomanP

stači někde stáhnout skladbu v mp3 a posléze převést do formátu wav , umí to vypalovací program Nero a AUDACITY a nebo z CD media to umí převést softík CDex. Ještě pro zajímavost v Office 2007 a 2010 se v PowerPointu dají přímo vložit skladby v mp3 takže odpadavá formát wav který se musel hodně ořezat aby nebyla prezentace veliká

Po otovření PowerPointu nahoře vybereš kartu Vložení po otevření vybereš Zvuk a vybereš ze souboru . Nějakou skladbu si tam najdeš a potvrdíš Ok. Potom si vybereš či se má hudba spustit automaticky či po kliknutí myši
Doplňuji:
Teď to tady zkouším a pokud má hrát hudba přes celou prezentaci tak je opravdu třeba ji převést do formátu wav , formát mp3 lze použít jen na aktuální snímek což je nejspíš myšleno na prezentaci profesionální s doprovodným mluveným slovem třeba při prezentování firmy

Upravil/a: RomanP

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek