zhuzupets

Kde sehnat domácí stolní pařník(pařeniště)? Viděla jsem ho v telce,vyrobit ho neumím.

Doplňuji:
Na netu jsem ho nenašla.

Nejlepší odpověď
www

A proč shánět?
Pokud nemusí být veliký, stačí použít plastové obaly třeba ze zmrzliny, sladkostí atd. Hlavně aby to mělo průhledný vršek.
Ty větší koupíš leckde, jsou to zase jen nádoby s průhledným deklem.

Další odpovědi
hanulka11

nevím jak velký si přestavuješ dnes jsem byla v prodejně pro zahrádkáře a měli něco podobného co ti tu dám odkaz …
http://www.can­nasutra.cz/cz-kategorie_187752-0-potreby-pro-predpestovani-malych-rostlin-ze-seminek-nebo-rizku.html

myslím, když zajdeš do jakéhokoliv Baumaxu ,Bauhausu, Obi , Globusu …jistě pořídíš … někde jsou i prodejny speciálně jen pro zahrádkáře , tak tam se ptej .

Na takové domácí vzejití semínek ale stačí
jednoduché košíčky od kiwi v tom zeminu ,zasiješ semínka a přeáhneš mikrotenem uděláš do něj otvory ..dáš na okno .. semínka mají dobré klima na ujmutí