HoliLukas

Kde sehnat dodavatele triček tak, aby byla kvalitní a kde je potom nechat potisknout?

Chci navrhovat trička a problém je, jak to zrealizovat. Jde mi o to, kde brát materiál tak, aby byl kvalitní a kde ho potom nechat potisknout… nejlépe kdyby existoval nějaký dodavatel obojího, nevíte prosím o někom?
Doplňuji:
Chci navrhovat, vyrábět a případně i prodávat trička a problém je, jak to zrealizovat. Jde mi o to, kde brát materiál tak, aby byl kvalitní a kde ho potom nechat potisknout… nejlépe kdyby existoval nějaký dodavatel obojího, nevíte prosím o někom?

Nejlepší odpověď
Matthew

Zkus se podívat sem www.of.cz ( byl to první odkaz co jsem tak na rychlo našel :)
Ale trička mají od značky Fruit of the loom, což jsou dost kvalitní trika, mikiny atd. mluvím z vlastní zkušenosti, pár jsem jich vlastnil :) Navíc při objednávání více kusů, vzniká množstevní sleva :) Tak koukni, popátrej a uvidíš :) Určitě se během chvilky dá najít i spousta dalších webů ;)
Doplňuji:
Pardon, místo toho ale* mělo být A* :) nějak mi to ujelo, takhle to zní divně :)

Další odpovědi
Zbynas

Taky navrhuji věci, ale na šití mám švadlenu, potisk neřeším, potisk musíš u nějaké firmy.

brazdarom19

Obchodů, které prodávají tzv. plain trička nebo mikiny je dnes spousta. Osobně bych šel asi po nějakých prověřených značkách. Jak tu někdo zmiňoval, tak například Fruit of the loom. Dále například Gildan nebo Russel. První varianta je ale asi nejlepší. Synova třída si teď nechávala dělat absolventské mikiny právě na mikiny od FotL a ta kvalita je opravdu skvělá. Navíc je to prý ani moc nestálo.