HeroSciHamst

Kde sehnat Doctora Who seriál?

Nejlépe obnovené řady 1–7 (9.-11. Doktor), v češtině i v originále(resp. v angličtině)

P.S.:Nepotřebuji radit webové stránky na on-line sledování seriálů, myslím nějaký internetový obchod.

Odpovědi
iceT

O internetovém obchodě nevím,ale byly k mání na netu na nejmenovaných stránkách;mám za to že tři čtyři série byly cz,zbytek origo s titulky.
Stránky na sledování seriálů jsou podle mě na nic,protože mě se přehrály pouze první 4 díly první řady a pak to po mě chtělo registraci nebo peníze.