mokrost

Kde sehnat cz do hry Pán prstenů?

Mám koupenou hru Pán prstenů návrat krále classics a nikde k tomu nemůžu sehnat češtinu ale vím že na youtube je video kde je kdybyste někdo o něčem věděl klidně i za peníze cca 200 kč tak se mi prosím ozvěte děkuji!
Doplňuji:
Taky bych se chtěl zeptat kde seženu cz do pc hry Harry Potter a kámen mudrců CLASSICS předem děkuji za odpovědi

Odpovědi
uccello

Ahoj, zde je: http://cestiny­.idnes.cz/lord-of-the-rings-the-return-of-the-king-d9q-/Hry.aspx?c=A070914­_02381_bw-cestiny-hry_bw